• Pokladnička vs. kreditná karta

10. novembra 2021 Od redaktor

Milí rodičia a žiaci,

31. október je vyhlásený za Svetový deň sporenia. Spravovanie osobných financií a vytváranie optimálnej rovnováhy medzi spotrebou a úsporami je dôležitá súčasť života každého človeka. Prečo je dobré, aby ste svoje celé vreckové hneď neminuli, ale si z neho aj niečo odložili do pokladničky…???

BOLA VYHLASENÁ SÚŤAŽ:

Pre žiakov 1. – 6. ročník:

Vytvoriť si spolu so svojimi deťmi originálnu pokladničku pre Vaše dieťa alebo rodinu, do ktorej si budete sporiť peniaze na nejaký konkrétny účel, ktorý bude napísaný na pokladničke.

Vytvorené pokladničky označené menom a triedou boli prinesené do školy do 8.11.2021 a odovzdané svojej triednej učiteľke. Po vyhodnotení Vám budú pokladničky vrátené.

Pre žiakov 7. – 9. ročník:

Vytvoriť si svoj vlastný dizajn kreditnej karty formát papiera A5.

Vytvorené návrhy označené menom a triedou boli prinesené do školy do 8.11.2021 a odovzdané svojej triednej učiteľke. Po vyhodnotení Vám budú návrhy vrátené.

Ďakujeme.

Gigantická pokladnička prasiatko s kladivom - Darčekový-raj.sk

Kreditná karta alebo debet resp. kontokorentný úver: čo sa oplatí viac? | Finance.sk